2019 Spring Softball Results


Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Genna (Majors) 16
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 9
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 11
TEAM 2 - Smashers (Minors) 20
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 14
TEAM 1 - Panthers (Minors) 15
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:00pm
Final
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 19
East Meadow LoPorto (Farms) 19
 
Friday, June 7, 2019 @ 5:30pm
Final
CN Baltar (Farms) 14
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 19
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 6
CN Nails (Farms) 9
 
Monday, June 3, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 8
CN Warner (Minors) 9
 
Saturday, June 1, 2019 @ 3:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 10
TEAM 2 - Smashers (Minors) 11
 
Friday, May 31, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 10
CN Sarrantonio (Minors) 7
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 16
TEAM 1 - Panthers (Minors) 13
 
Monday, May 27, 2019 @ 5:00pm
Final
CN Follick (Majors) 20
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 12
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 12
CN Dianna (Minors) 8
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:00pm
Final
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 7
CN Genna (Majors) 17
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 9
CN Nails (Farms) 5
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Sarrantonio (Minors) 16
TEAM 1 - Panthers (Minors) 17
 
Saturday, May 18, 2019 @ 4:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 14
East Meadow 1 (Minors) 8
 
Saturday, May 18, 2019 @ 3:00pm
Final
East Meadow 3 (Minors) 15
TEAM 1 - Panthers (Minors) 15
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 2
East Meadow 1 (Majors) 20
 
Saturday, May 18, 2019 @ 9:00am
Final
East Meadow Lukasik (Farms) 4
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 13
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Warner (Minors) 10
TEAM 1 - Panthers (Minors) 1
 
Friday, May 17, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Dianna (Minors) 13
TEAM 2 - Smashers (Minors) 14
 
Friday, May 17, 2019 @ 5:30pm
Final
Bellmore/Merrick 1 (Majors) 12
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 6
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Genna (Majors) 11
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 7
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Gannon (Farms) 11
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 6
 
Saturday, May 11, 2019 @ 4:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 4
East Meadow 4 (Minors) 16
 
Saturday, May 11, 2019 @ 3:00pm
Final
East Meadow LoPorto (Farms) 14
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 13
 
Saturday, May 11, 2019 @ 2:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 1
East Meadow 2 (Minors) 11
 
Friday, May 10, 2019 @ 5:45pm
Final
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 6
East Meadow 2 (Majors) 12
 
Friday, May 10, 2019 @ 5:30pm
Final
East Meadow Yerks (Farms) 5
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 9
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 15
CN Ruiz (Farms) 8
 
Tuesday, May 7, 2019 @ 6:00pm
Final
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 11
CN Follick (Majors) 13
 
Monday, May 6, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Warner (Minors) 11
TEAM 2 - Smashers (Minors) 2
 
Saturday, May 4, 2019 @ 3:00pm
Final
East Meadow 1 (Minors) 20
TEAM 1 - Panthers (Minors) 20
 
Saturday, May 4, 2019 @ 2:00pm
Final
East Meadow Yerks (Farms) 7
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 13
 
Saturday, May 4, 2019 @ 9:00am
Final
East Meadow 2 (Minors) 10
TEAM 2 - Smashers (Minors) 9
 
Friday, May 3, 2019 @ 6:00pm
Final
East Meadow 2 (Majors) 23
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 8
 
Friday, May 3, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 10
CN Sarrantonio (Minors) 10
 
Thursday, May 2, 2019 @ 5:45pm
Final
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 6
East Meadow LoPorto (Farms) 7
 
Wednesday, May 1, 2019 @ 6:00pm
Final
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 10
CN Genna (Majors) 13
 
Tuesday, April 30, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 10
CN Warner (Minors) 9
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Sarrantonio (Minors) 12
TEAM 2 - Smashers (Minors) 6
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 1 - Panthers (Minors) 13
TEAM 2 - Smashers (Minors) 13
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
TEAM 2 - Smashers (Minors) 6
CN Dianna (Minors) 9
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Follick (Majors) 12
Team # 1 - Hurricanes (Majors) 7
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Godih (Farms) 8
TEAM # 1 - Knockouts (Farms) 10
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:00pm
Final
CN Dianna (Minors) 15
TEAM 1 - Panthers (Minors) 13